مهدی کشوری

 مهدی کشوری

مهدی کشوری وکیل اصفهان

مهدی کشوری وکیل اصفهان با سابقه 19 ساله و لیسانس حقوق از دانشگاه دولتی اصفهان و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی تهران، در اصفهان فعالیت می‌کند. او یکی از وکلای خوب در اصفهان است و در شرکت‌های مختلف مانند شرکت پتروشیمی، شرکت ایرانسل و شرکت چند منظوره دانشگاه اصفهان فعالیت داشته است. مهمترین ویژگی‌های او عبارتند از: امانت‌داری در قبال پرونده‌های موکلین، مشاوره مراجعین در دفترش برای طرح یا عدم طرح دعوا، بیان رسا و گویا و تجربه‌ی بالا در امور حقوقی.

اطلاعات و رزومه مهدی کشوری وکیل اصفهان

⚖️توضیحات 🔹 وکیل پایه یک دادگستری
🔹 وکیل دعاوی خانواده (طلاق و مهریه و نفقه و حضانت)
🔹 وکیل ملکی
🔹 وکیل کیفری
تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
درجه وکیل پایه یک دادگستری
آدرس
اصفهان، خیابان نیکبخت ،مجتمع ماکان 5، طبقه 5 ، واحد 53
شماره تماس 09133195335
اینستاگرام
شماره پروانه وکالت 868

مهدی کشوری وکیل پایه یک اصفهان

با بیش از 19 سال سابقه وکالت، دارای لیسانس حقوق از دانشگاه دولتی اصفهان و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی تهران، یکی از وکلای اصفهان می‌باشد.

وکیل مهدی کشوری وکیل اصفهان متخصص در انواع دعاوی حقوقی است و می‌تواند در زمینه‌های مختلفی از جمله قراردادها، امور مالکیت، اسناد تجاری، شرکت‌های تجاری و حقوق مالکیت فکری و معنوی خدمات وکالتی ارائه دهد. او همچنین تخصصی در دعاوی ملکی دارد که شامل مواردی مانند تنظیم سند رسمی، تحویل ملک، اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی و فروش ملک مشاع می‌شود. همچنین، او در دعاوی خانوادگی و کیفری نیز فعالیت می‌کند.

جهت مشاوره و اعطای وکالت مهدی کشوری وکیل کیفری در اصفهان با شماره 09133195335 تماس بگیرید

مطالعه کنید  دانیال گشتاسبی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *